Історія Карпатського регіону

Історія Карпатського регіону починається з мальовничого району Карпат – Надвірнянщини.

Надвірнянщина – зелена казка України. Срібляться, б’ються дзвінко об скелясті береги і розсипаються кришталевими перлами бурхливі хвилі гірських річок, приваблюють до себе запашні карпатські ліси і долини, де повітря ніжно огортає тебе теплом, як мамині руки в дитинстві, а лісові вершини нашептують казки повітря — і насититися не можеш.

Історія Карпатського регіону

Це край, що тягнеться від зелених килимів родючих нив низовини Бистриці до величних карпатських вершин, упираються в хмари. А там, високо в небі, з гір і дрімучих лісів вибігають річки та потоки, розсовуючи гори, розрівнюючи їх у більш пологі прибережні улоговини.

Історія Карпатського регіону

Ця давня земля зберегла і донесла до нас із глибини віків культурні традиції та народження ремесла наших предків.

Історія Карпатського регіону

Археологічні знахідки крем’яних знарядь праці пізнього палеоліту, неоліту та ранньої бронзи свідчать, що вже 8000 років тому Карпатський край заселявся людьми. І це були слов’янські племена — предки білих хорватів, переважно скотарі.

Історія Карпатського регіону

Щоб краще зрозуміти, як виникало цивілізоване життя на землях Праукраїни, і як закладалися, формувалися основи нового, післяпотопного світу (після всесвітнього Потопу), відкриємо трохи завісу священної історії. Як стверджують деякі вчені, близько 26 років тому розпочався поступовий багатотисячний процес згасання Атлантиди, як цивілізації, в якій панівне місце людства переміщується в понтійсько-егейський регіон.

Історія Карпатського регіону

У перекладі з латині Понт — означає «Міст», саме роль мосту між допотопним та післяпотопним світом виконав цей регіон, так званий Європейський трикутник, у центрі якого знаходиться Північне Причорномор’я. З часів появи на планеті перших земних рослин і тварин ці значні масиви земель, жодного разу не затоплювалися водами морів і протягом сотень мільйонів років тут нарощувався плодоносний грунт і накопичувався багатий у світі генофонд з якого розселялися по всій землі тварини і люди.

Історія Карпатського регіону

Коли згодом ці території стали поступово затоплюватися локальними повенями, люди встигали переселятися в безпечніші місця, рухаючись на Північний захід, тобто на південні землі нинішньої України та Подунав’я. Так виникла велика землеробська цивілізація Аратта (її ще називали «Оріяна» або «Ортон»), звідки точно почалася велика хода всесвітньої історії. Думка про те, що Аратта згодом трансформувалася у знамените Трипілля, сьогодні вже майже ні в кого не викликає заперечень. Саме звідти шумери у п’ятому тисячолітті до н. прийшли до Месопотамії. Трипілля продовжило розвиток цивілізації. Після занепаду Трипілля ці землі заселяють кіммерійці, потім царські скіфи, та інші «пастушські етноси». та Західну Європу.

Історія Карпатського регіону

Таким чином наша Праукраїна виступає етнічним «котлом» індоєвропейських народів і навіть більше, один з двох центрів формування білої раси в післяпотопному світі (приблизно 6 тисячоліття до н.е.). арії скіфи, сармати, алани, половці, кельти та інші народності.

Історія Карпатського регіону

Всі ці народи жили на нашій українській землі, поливали її потом і кров’ю, накопичуючи та залишаючи на ній знання, культуру, великі духовні цінності. Корінне назва кельтів — «гали», пішла від духовного центру праслов’ян Гелон, зруйнованого персами в 521р. е.. Ці спільні племена з території нинішньої Західної України (Галичина) у першому тисячолітті до н.е. рухалися в західну Європу та на Балкани і привели вони сюди корів, білих волів, принесли «східних птахів» (кур), житло типу українських будинків — мазанок, полотняні штани, сорочки тощо. , Галіція, Галія (це приблизно територія нинішніх Франції та Північної Італії)

Історія Карпатського регіону

Можна сказати, що Карпати – унікальний регіон у плані народотворення та історичних подій. Велике різноманіття народностей жило тут, залишаючи свої пам’ятки архітектури та традиції. Історія Карпат цікава та захоплююча, не залишить байдужим навіть найдосвідченішого мандрівника.рпати – унікальний регіон у плані народотворення та історичних подій. Велике різноманіття народностей жило тут, залишаючи свої пам’ятки архітектури та традиції. Історія Карпат цікава і захоплююча, не залишить байдужим навіть найдосвідченішого мандрівника.

Історія Карпатського регіону

А ТАКОЖ:

Автобус Київ Скадовськ

Автобус Київ Коблево

Автобус Київ Залізний порт

Автобус Київ Курортне Лебедівка

Автобус Київ Бердянськ

Автобус Київ Буковель

МАРШРУТИ У НАШИХ ПАРТНЕРІВ:

АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ

АВТОБУС КИЇВ ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ

АВТОБУС КИЇВ СКАДОВСЬК

АВТОБУС КИЇВ КОБЛЕВО

АВТОБУС КИЇВ КИРИЛІВКА

АВТОБУС КИЇВ ГЕНІЧЕСЬК

АВТОБУС КИЇВ БЕРДЯНСЬК

АВТОБУС КИЇВ БУКОВЕЛЬ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню