Бойківщина.

Поспішають гірські  Бистриці до Дністра, своєю швидкістю як би підганяють швидше зануритися в епоху середньовіччя, коли на початку 17 ст, на території старовинних сіл Заболоття та Княгинник, які вони обіймали з обох боків, виростало з навколишніх лісів та боліт кам’яне диво — місто, оточене високими кам’яними стінами, кутовими вежами з величезними в’їзними воротами, через які можна було потрапити на його територію з 4-х сторін: із заходу, та південного заходу, з боку Карпат, з південного сходу, зі Львова через стародавній Галич від Дністра.

Бойківщина

ДОРОГИ Галичини. Вони повертають нас у глибоке минуле, коли ними мчали орди монгольські, щоб взяти «золотистий феєричний Галич», топтали їх полчища кримчан (тільки з 1590 по 1630 на Галичину було скоєно 29 татарських нападів) і всевладно рухалися, як , Посполитівці. Ці багатостраждальні дороги стогнали під ногами воїнів Першої світової війни, які з волі правителів своїх держав були опущені в цей котел світової бійні, а Галицька битва стала однією з найбільших, у цьому кривавому протиборстві, і їх розоряли танки гітлерівців і топтали московські кирзаки. несучи «визволення» населенню України, не питаючи у нього, чи хотіло воно цього. А навіщо було питати у цих «дикунів-аборигенів»?

Бойківщина

«Менше всього Україна прагне культурного рівня. Під хорошим керівництвом та спостереженням – українець є корисною робочою силою, але вони не здатні організувати себе, тому ми маємо ці функції взяти на себе».

Бойківщина

А хіба відрізняється від цієї програми нацистів стратегічне розпорядження Сталіна, яке було видано 10.01.1939 року щодо санкціонування «застосування до класових ворогів (а такими вважалися всі, хто не сприйняв політики «великого керманича»), який вже на оприлюдненні цього документа, мав чіткі плани і Західну Україну і в Західну Білорусь і на Фінляндію, і на Прибалтику, тому йшла підготовка до співпраці з гітлерівською Німеччиною) фізичної сили, як одного з найбільш виправданих, дієвих та доцільних методів, що й стало виправданням дій бойовиків компартії у західній Україні щодо створення нового, щасливого життя».

Бойківщина

І цими дорогами звозили до в’язниць Надвірної, Коломиї, Станіслава, Дрогобича, Львова та інших міст Галичини мужніх патріотів, які повставали проти цього «запрограмованого раю», і навіть тих, хто необережним словом, вимовленим мовою «аборигенів», тихою піснею своїх предків , вишитою українською сорочкою, портретом геніїв рідного народу — Тараса Шевченка, та Івана Франка у батьківському будинку, викликали роздратування «визволителів». Щоб потім, перетасувавши їх як бидло, одних товарняками гнати до Сибіру, а інших, для яких забракло місця у вагонах, закопати на місцях. Трагічна статистика, зараз стала доступнішою, показує що з Галичини з 1939, на січень 1941, було вивезено 54832 сімей, репресовано 1780170 осіб. А вивозити і садити було куди: якщо Гітлер мав 28 концтаборів, то Сталін їх мав 162! І перші дні війни органами радянської влади лише у Станіславській тюрмі було знищено понад 1500 осіб. А в селищі Демянів Лаз неподалік розвилки на Галич, на околицях Івано-Франківська з 1939 було розстріляно понад 35 тисяч людей.

Бойківщина

То чим такі дії відрізнялися від стратегії «тихого знищення українців», зробленої міністерством внутрішніх справ Польщі? Яка вчила: «Не бити, а душити, холоп має залишитися без землі, патріот – інтелігент – без мови та культури, а якщо хтось хоче працювати – нехай біжить у костел, а бунтівників що порушать тишу – до Берези Картузської.»

Бойківщина

Зрозуміло, чому так розлютило великодержавних шовіністів Росії та Польщі, нагородження Бандери званням Героя України. Для народу такі лідери нації були, є і будуть істинними героями, які не вмирають, а надовго стають апостолами Правди, Віри, Надії та Любові. Це вони вели дорогами історії борців, які часто змушені були блукати різними стежками та шляхами, йдучи на зустріч свободи.

Бойківщина

Дороги Галичини – це не просто транспортні артерії, це шляхи до збереження та утвердження глибинного усвідомлення своєї національності, генетичної пам’яті українського народу власного державного існування. Тому що ніхто цього за нас не зробить, ні США, які зацікавлені у створенні сильної Росії, яка б могла протистояти Європі, ні тим більше Росія, від тіла якої відірвався такий ласий, життєдайний шматок. Їхні геополітичні інтереси сходяться в Україні.

А ТАКОЖ:

Автобус Київ Скадовськ

Автобус Київ Коблево

Автобус Київ Залізний порт

Автобус Київ Курортне Лебедівка

Автобус Київ Бердянськ

Автобус Київ Буковель

МАРШРУТИ У НАШИХ ПАРТНЕРІВ:

АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ

АВТОБУС КИЇВ ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ

АВТОБУС КИЇВ СКАДОВСЬК

АВТОБУС КИЇВ КОБЛЕВО

АВТОБУС КИЇВ КИРИЛІВКА

АВТОБУС КИЇВ ГЕНІЧЕСЬК

АВТОБУС КИЇВ БЕРДЯНСЬК

АВТОБУС КИЇВ БУКОВЕЛЬ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню